Publications Office of the EU
Francie-Versailles: Poradenské inženýrství a stavební služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Versailles: Poradenské inženýrství a stavební služby

  • Zveřejněno
    15/06/2021
  • Lhůta
    19/07/2021
  • Otevírání nabídek
    20/07/2021
  • Udělení zakázky
    27/09/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
epcmdn-Versailles
Místo plnění
NUTS code: FR103 Yvelines
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR103 Yvelines
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71310000 Poradenské inženýrství a stavební služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
180,008.49 EUR
Počet částí
4
Číslo nabídky
2021-11-DPJ
Popis

le présent marché a pour objet la mission d'ordonnancement, de pilotage et de coordination (Opc) pour 4 opérations de travaux distinctes dont la maitrise d'ouvrage est assurée par l'epv, réparties en 4 lots

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2021_kH6O5KkT4q&v=1&selected=0
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/07/2021 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.