Publications Office of the EU
Rumunsko-Cluj-Napoca: Výstavba nemocničních zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Rumunsko-Cluj-Napoca: Výstavba nemocničních zařízení

  • Zveřejněno
    26/06/2023
  • Lhůta
    07/08/2023
  • Zrušeno
    17/11/2023
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Místo plnění
NUTS code: RO113 Cluj
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO113 Cluj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45215140 Výstavba nemocničních zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
4,113,257.44 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
2038/18.04.2023
Popis

Technické projektové služby s podrobnostmi realizace, technická pomoc projektanta při stavebních pracích a provádění prací na modernizaci elektroinstalací v rámci projektu "Zvýšení bezpečnosti pacientů v nemocničních stavbách podřízených Ministerstvu dopravy a infrastruktury s využitím zdravotnických tekutin" - KLINICKÁ NEMOCNICE CAI FERATE CLUJ-NAPOCA
Počet dnů, do nichž lze požádat o objasnění před uplynutím lhůty pro podání nabídek/zájemců: 30
Počet dnů, do nichž budou vyjasnění zodpovězena před uplynutím lhůty pro podání nabídek/zájemců: 20

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Národní registrační číslo: 4288349
Poštovní adresa: Strada: Republicii, nr. 18
Obec: Cluj-Napoca
Kód NUTS: RO113
PSČ: 400015
Země: ROU
Kontaktní osoba: LUCIA GAINA CRISTEA
Hlavní adresa: https://spitalulcliniccfcluj.ro/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
07/08/2023 15:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
4,113,257.44 RON
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.