Publications Office of the EU
Francie-Pau: Služby související s likvidací odpadů a odpady - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Pau: Služby související s likvidací odpadů a odpady

  • Zveřejněno
    09/07/2021
  • Lhůta
    24/08/2021
  • Otevírání nabídek
    25/08/2021
  • Udělení zakázky
    05/11/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ca pau bearn pyrenees
Místo plnění
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRI15 Pyrénées-Atlantiques
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
674,660.00 EUR
Číslo nabídky
Cda 21/56 (35a)
Popis

marché ordinairecode Cpv : 90500000-2variante non autoriséece marché comporte une clause de reprise du personnel (cf. Règlement de la consultation)durée : Le marché est conclu pour une période initiale de 1 an et débute le 1er novembre 2021 ou à sa date de notification si celle-ci est postérieure. Le nombre de périodes de reconduction est fixé à 4. La durée de chaque période de reconduction est de 1 an. La durée maximale du contrat, toutes périodes confondues, est de 5 ans

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.agglo-pau.fr/marches-publics.html
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/08/2021 10:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
674,660.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: paprec
Poštovní adresa: 7 rue du docteur lancereaux
Obec: Paris
PSČ: 75008
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.