Publications Office of the EU
D35 Opatovice – Časy ZBV 473 Zl 3 D35 Opatovice - Časy SO 213/009 Most přes Ředický potok (km 14,473 D35) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

D35 Opatovice – Časy ZBV 473 Zl 3 D35 Opatovice - Časy SO 213/009 Most přes Ředický potok (km 14,473 D35)

  • Zveřejněno
    16/06/2018
  • Lhůta
    17/07/2018
  • Udělení zakázky
    19/11/2018
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Místo plnění
NUTS code: DEA52 Dortmund, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
1469847 (Kopie)
Popis

Stavba řeší novou čtyřpruhovou, směrově rozdělenou komunikaci, s dvěma mimoúrovňovými křižovatkami. Mimoúrovňové křížení je navrženo se silnicemi II/298 – MÚK Rokytno a I/36 – MÚK Časy. Křížení D35 s ostatními komunikacemi je vždy mimoúrovňové, a to navrženými mostními objekty. Další mostní objekty jsou navrženy v místech křižujících vodotečí. Nejvýznamnějším mostním objektem je 1 060 metrů dlouhá estakáda přes Labe a jeho inundační území. Na začátku, v km 4,190, navazuje na dokončenou stavbu D35 MÚK Opatovice, dostavba estakády a na konci, v km 16,800, na stavbu D35 Časy – Ostrov. Komunikace je navržena v kategorii D 25,5/120, délka předmětného úseku je 12 610 metrů. Stavba zahrnuje celkem 25 mostních objektů, z toho na rychlostní silnici 17, nad rychlostní silnicí 7 mostů. Součástí stavby je 7 protihlukových stěn. Jedná se o nové zadání z důvodu zrušení předchozí veřejné zakázky na tuto stavbu Úřadem na ochranu hospodářské soutěže

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPCenter/notice/CXPSYDFYN3Q
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: ITS Informationstechnik Service GmbH
Poštovní adresa: Phoenixstraße 6
Obec: Dortmund
PSČ: 44263
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.