Publications Office of the EU
Itálie-Pianoro: Pojištění - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Pianoro: Pojištění

  • Zveřejněno
    28/09/2022
  • Lhůta
    25/10/2022
  • Otevírání nabídek
    25/10/2022
  • Udělení zakázky
    23/12/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
UNIONE DEI COMUNI SAVENA - IDICE
Místo plnění
NUTS code: ITH55 Bologna
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITH55 Bologna
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66510000 Pojištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
2,676,600.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
2,206,432.80 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
7
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA IN MODALITA’ TELEMATICA PER L’AFFIDAMENTO DEI SERVIZI ASSICURATIVI DELL’UNIONE DEI COMUNI SAVENA-IDICE E DEI COMUNI DI LOIANO, MONGHIDORO, MONTERENZIO, OZZANO E PIANORO

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: UNIONE DEI COMUNI SAVENA - IDICE
Poštovní adresa: VIALE RISORGIMENTO N. 1
Obec: PIANORO BO
Kód NUTS: ITH55
PSČ: 40065
Země: ITA
Kontaktní osoba: Dr.ssa Viviana Boracci
Hlavní adresa: http://www.uvsi.it
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/10/2022 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.