Publications Office of the EU
Spojené království/Velká Británie-Hull: Zdravotní a sociální péče - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spojené království/Velká Británie-Hull: Zdravotní a sociální péče

  • Udělení zakázky
    01/12/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: UKE Yorkshire and the Humber
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85000000 Zdravotní a sociální péče
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,639,583,661.00 GBP
Číslo nabídky
LO
Popis

Hull City Council is seeking to appoint a range of providers to deliver Housing Related Support services. The services are split into the following lots:
Lot 1 — Centre for Assessment and Emergency Accommodation.
Lot 2 — Early Intervention and Prevention.
Lot 3 — Emergency Crisis Intervention.
Lot 4 — Recovery and Supportive Living Service.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
1,639,583,661.00 GBP
Přidělení zakázky
Úřední název: Casr TrainingLiviing Ltd
Poštovní adresa: 60 Charles Street
Obec: Hull
PSČ: HU2 8DQ
Země: GBR

Úřední název: Hull Churches Housing association
Poštovní adresa: 31 Beverley Road
Obec: Hull
PSČ: HU3 1XH
Země: GBR

Úřední název: The Riverside Group
Poštovní adresa: 2 Estuary Connerce Parl, Estuary Boulevar
Obec: Liverpool
PSČ: L24 8RF
Země: GBR

Úřední název: Hull Women's Aid
Poštovní adresa: PO Box 557
Obec: Hull
PSČ: HU5 2YB
Země: GBR

Úřední název: Winner Trading Ltd
Poštovní adresa: 60-62 Preston road
Obec: Hull
PSČ: HU9 3RT
Země: GBR

Úřední název: Habinteg Housing Association
Poštovní adresa: Hoyer House, 20-21 Red Lion Court
Obec: London
PSČ: EC4A 3EB
Země: GBR

Úřední název: Hull & East Yorkshire MIND
Poštovní adresa: Trafalgar House, 41-45 Beverley Road
Obec: Hull
PSČ: HU3 1XH
Země: GBR

Úřední název: Catch 22
Poštovní adresa: 27 Pair Tree Street
Obec: London
PSČ: EC1V 3AG
Země: GBR

Úřední název: Hull & East Riding Institute for the Blind
Poštovní adresa: Beech Holme, Beverley Road
Obec: Hull
PSČ: HU5 1NF
Země: GBR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.