Publications Office of the EU
Servis a podpora logické vrstvy sítě Liberecké IS, a.s. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servis a podpora logické vrstvy sítě Liberecké IS, a.s.

  • Zveřejněno
    08/04/2026
  • Lhůta
    13/04/2026
  • Udělení zakázky
    02/06/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Liberecká IS, a.s.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: CZ051 Liberecký kraj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72253200 Systémová podpora
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
9,600,000.00 CZK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
9,600,000.00 CZK
Číslo nabídky
LIS-SLVS
Popis

Předmětem veřejné zakázky je poskytování služeb servisu a dohledu logické vrstvy sítě zadavatele vč. zajištění náhradního hardware při poruchách. Podrobná specifikace předmětu plnění je uvedena v Technické specifikaci a v návrhu Smlouvy o poskytování služeb provozní podpory, které tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace.

Metoda podání
Elektronicky:
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/LibereckaIS
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Celková nabídková cena v Kč bez DPH
Odhadovaná hodnota
9,600,000.00 CZK
Konečná hodnota zakázky
9,600,000.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: NET-SYSTEM s.r.o.
Poštovní adresa:
Obec: Liberec - Liberec XIII-Nové Pavlovice
PSČ: 46001
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.