Publications Office of the EU
Francie-Vannes: Opravy a údržba zdravotnických přístrojů - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Francie-Vannes: Opravy a údržba zdravotnických přístrojů

  • Zveřejněno
    10/12/2019
  • Lhůta
    13/01/2020
  • Otevírání nabídek
    13/01/2020
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Centre hospitalier Bretagne Atlantique
Místo plnění
NUTS code: FRH04 Morbihan
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRH04 Morbihan
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50421000 Opravy a údržba zdravotnických přístrojů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
270,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
5
Číslo nabídky
CHBA_CHAG_MTCE_DM_PHILIPS
Popis

Maintenance des dispositifs médicaux de marque Philips.

Metoda podání
Elektronicky:
https://plateforme.achat-hopital.com/index.php?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=4949&orgAcronyme=56HVA01
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/01/2020 14:00
Kupující
Centre hospitalier Alphonse Guérin
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.