Publications Office of the EU
Německo-Drážďany: Ryby, rybí filé nebo jiné rybí maso, zmrazené - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Drážďany: Ryby, rybí filé nebo jiné rybí maso, zmrazené

  • Zveřejněno
    25/01/2022
  • Lhůta
    24/02/2022
  • Otevírání nabídek
    24/02/2022
  • Udělení zakázky
    11/04/2022
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Studentenwerk Dresden AöR
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DED21 Dresden, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15220000 Ryby, rybí filé nebo jiné rybí maso, zmrazené
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
858,480.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
EK-Ost 22/06 - Los2 Verhandlungsverfahren
Popis

Lieferung von TK Fisch Convenience auf Abruf nach Bedarf an alle im Lieferstellenverzeichnis aufgeführten Einrichtungen der SW in Sachsen-Anhalt, Brandenburg und Mecklenburg-Vorpommern.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Studentenwerk Dresden AöR
Poštovní adresa: Fritz - Löffler - Straße 18
Obec: Dresden
Kód NUTS: DED21
PSČ: 01069
Země: DEU
Hlavní adresa: www.studentenwerk-dresden.de
Elektronicky:
https://www.evergabe.de
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
24/02/2022 10:01
Kupující
Studierendenwerk Greifswald AöR
Studentenwerk Freiberg AöR
Studierendenwerk Thüringen AöR
Studentenwerk Leipzig AöR
Studentenwerk Frankfurt Oder AöR
Studentenwerk Halle AöR
Studierendenwerk Rostock-Wismar AöR
Studentenwerk Magdeburg AöR
Studentenwerk Chemnitz/Zwickau AöR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.