Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Odborná školení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Varšava: Odborná školení

  • Zveřejněno
    17/06/2015
  • Lhůta
    01/07/2015
  • Otevírání nabídek
    01/07/2015
  • Udělení zakázky
    19/08/2015
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80510000 Odborná školení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
395,750.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
5
Číslo nabídky
ZZP-73/15
Popis

Dofinansowanie szkoleń specjalizacyjnych(*) dla pielęgniarek i położnych ( dot. 10 szkoleń x 25 miejsc szkoleniowych ) w województwie dolnośląskim:
POZ. 1 Pielęgniarstwo zachowawcze dla pielęgniarek
POZ. 2 Pielęgniarstwo położnicze dla położnych
POZ. 3 Pielęgniarstwo psychiatryczne dla pielęgniarek
POZ. 4 Pielęgniarstwo opieki długoterminowej dla pielęgniarek
POZ. 5 Pielęgniarstwo onkologiczne dla pielęgniarek
(*) Specjalizacje w poszczególnych województwach mogą być realizowane wyłącznie w dziedzinach określonych w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 29 października 2003 r. w sprawie wykazu dziedzin pielęgniarstwa oraz dziedzin mających zastosowanie w ochronie zdrowia, w których może być prowadzona specjalizacja oraz kursy kwalifikacyjne, oraz ramowych programów specjalizacji dla pielęgniarek i położnych( Dz. U. z 2003 r. Nr 197, poz. 1922 ze zm. ).

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
01/07/2015 11:30
Místo plnění
Není k dispozici
Kód CPV

80510000 - Odborná školení

85000000 - Zdravotní a sociální péče

85100000 - Zdravotnické zabezpečení

Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.