Publications Office of the EU
Itálie-Palermo: Sociální péče - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Itálie-Palermo: Sociální péče

  • Zveřejněno
    07/10/2022
  • Lhůta
    21/11/2022
  • Udělení zakázky
    30/08/2023
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Comune di Palermo- Area delle politiche socio sanitarie staff area delle politiche socio sanitarie
Místo plnění
NUTS code: ITG12 Palermo
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITG12 Palermo
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
85310000 Sociální péče
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
7,206,700.05 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,521,668.06 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

TECHNICKÁ A SPRÁVNÍ PODPORA PRO POSKYTOVÁNÍ POSKYTOVACÍCH SLUŽEB DOMÁCNOSTI, VČETNĚ POSKYTOVÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ A PŘÍSPĚVKŮ NA PRONÁJEM SLUŽBY SPOLEČENSTVÍ, nazývané „SOCIÁLNÍ AGENTURA PRO DŮM“; aktualizace a školení zaměstnanců veřejné správy a dalších veřejných a soukromých subjektů zapojených různými způsoby; Komunikační/osvětová kampaň o službách poskytovaných Agenturou pro sociální bydlení.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: COMUNE DI PALERMO VICE SEGRETERIA GENERALE SERVIZIO CONTRATTI
Poštovní adresa: VIA SAN BIAGIO, 4
Obec: PALERMO
Kód NUTS: ITG12
PSČ: 90134
Země: ITA
Kontaktní osoba: SILVANA CANTONE
Hlavní adresa: https://portaleappalti.comune.palermo.it/PortaleAppalti/it/homepage.wp
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
7,206,700.05 EUR
Konečná hodnota zakázky
6,521,668.06 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: CONSORZIO SOL.CO RETE DI IMPRESE SOCIALI SICILIANE
Poštovní adresa: VIA PIETRO CARRERA 23
Obec: CATANIA
PSČ:
Země: ITA

Úřední název: ISTITUTO DON CALABRIA
Poštovní adresa: VIA SAN ZENO IN MONTE 23
Obec: VERONA
PSČ:
Země: ITA

Úřední název: CENTRO DIACONALE “LA NOCE ISTITUTO VALDESE
Poštovní adresa: Via G. E. Di Blasi 12
Obec: PALERMO
PSČ:
Země: ITA

Úřední název: INVENTARE INSIEME (ONLUS)
Poštovní adresa: VIA CIPRESSI 9
Obec: PALERMO
PSČ:
Země: ITA

Úřední název: LA PANORMITANA SOCIETA’ COOPERATIVA SOCIALE
Poštovní adresa: VICOLO SAN CARLO 54
Obec: PALERMO
PSČ:
Země: ITA

Úřední název: ASSOCIAZIONE NEXT – NUOVE ENERGIE PER IL TERRITORIO ETS
Poštovní adresa: VIA PARLATORE 12
Obec: PALERMO
PSČ:
Země: ITA

Úřední název: ASSOCIAZIONE EURO
Poštovní adresa: VIALE DELL'OLIMPO 30
Obec: PALERMO
PSČ:
Země: ITA

Úřední název: CENTRO DI ACCOGLIENZA PADRE NOSTRO ONLUS
Poštovní adresa: VIA BRANCACCIO 210
Obec: PALERMO
PSČ:
Země: ITA

Úřední název: FONDAZIONE DON CALABRIA PER IL SOCIALE E.T.S
Poštovní adresa: VIA SAN ZENO IN MONTE 23
Obec: VERONA
PSČ:
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.