Publications Office of the EU
Španělsko-Madrid: Pojištění - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Madrid: Pojištění

  • Zveřejněno
    09/10/2019
  • Lhůta
    21/10/2019
  • Otevírání nabídek
    25/10/2019
  • Udělení zakázky
    30/12/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Sociedad Mercantil Estatal de Infraestructuras Agrarias, S. A. (SEIASA)
Místo plnění
NUTS code: ES300 Madrid
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES300 Madrid
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66510000 Pojištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,375,024.12 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
1,092,535.62 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
SG-00-SEG-2019
Popis

Contratación de las pólizas de seguro que cubran daños materiales y responsabilidad civil de SEIASA y comunidades de regantes.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Sociedad Mercantil Estatal de Infraestructuras Agrarias, S. A. (SEIASA)
Národní registrační číslo: A82535303
Poštovní adresa: C/ Jose Abascal, 4, 6ª planta
Obec: Madrid
Kód NUTS: ES300
PSČ: 28003
Země: ESP
Kontaktní osoba: Sociedad Mercantil Estatal de Infraestructuras Agrarias, S. A. (SEIASA)
Hlavní adresa: http://www.seiasa.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/10/2019 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.