Publications Office of the EU
Německo-Hagen: Rozšíření paměti - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Hagen: Rozšíření paměti

  • Zveřejněno
    08/05/2023
  • Lhůta
    09/06/2023
  • Otevírání nabídek
    09/06/2023
  • Udělení zakázky
    30/06/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stadt Hagen -FB 15-
Místo plnění
NUTS code: DEA53 Hagen, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA53 Hagen, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30236100 Rozšíření paměti
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
813,260.00 EUR
Číslo nabídky
23-0299
Popis

Ersatz SAN (NETApp-System) inkl. Support 60 Monat für Rechenzentrum

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXTJYYDY1DRL5YGX
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
09/06/2023 09:00
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
813,260.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Ultra Consulting Network GmbH
Poštovní adresa: Schorberger Strasse 66
Obec: Solingen
PSČ: 42699
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.