Publications Office of the EU
Polsko-Varšava: Ochrana před přírodními riziky a nebezpečími - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Polsko-Varšava: Ochrana před přírodními riziky a nebezpečími

  • Zveřejněno
    12/09/2019
  • Lhůta
    15/10/2019
  • Otevírání nabídek
    15/10/2019
  • Udělení zakázky
    19/11/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie
Místo plnění
NUTS code: PL516 Legnicko-Głogowski
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL516 Legnicko-Głogowski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90721800 Ochrana před přírodními riziky a nebezpečími
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
119,515.20 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
501,091.71 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
9
Číslo nabídky
WR.ROZ.281.314.2019
Popis

Przedmiotem zamówienia jest wykoszenie porostów ze skarp wraz z wygrabieniem lub rozdrobnieniem pokosu, ścinanie i karczowanie krzewów, wycięcie drzew, oczyszczenie terenu z pozostałości po wygrabieniu z wywiezieniem i utylizacją. Wydobycie z cieku porostów roślin korzeniących się w dnie (hakowanie), usuwanie zatorów, oczyszczanie wylotów i przepustów. Ręczna i mechaniczne odmulanie dna cieku, rozplantowanie urobku po mechanicznym odmuleniu, usuwanie rumoszu, łach dennych. Naprawa ubezpieczeń koryta i zabudowa wyrw brzegowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi przedmiar prac dla poszczególnych części zamówienia stanowiący załącznik do SIWZ.

Metoda podání
Elektronicky:
http://miniportal.uzp.gov.pl
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
15/10/2019 12:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.