Publications Office of the EU
Španělsko-Santander: Provádění dozoru - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Španělsko-Santander: Provádění dozoru

  • Zveřejněno
    23/08/2023
  • Lhůta
    25/09/2023
  • Udělení zakázky
    15/01/2024
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Dirección General de Mutua Montañesa
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES130 Cantabria
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
79714000 Provádění dozoru
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
601,725.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
426,287.88 EUR
Číslo nabídky
2023-002-086
Popis

Bezpečnostní a sledovací služba pro nemocnici Mutua Montañesa v Avenida del Faro - Pintor Eduardo Sanz, 19 de Santander, Kantábrie.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Dirección General de Mutua Montañesa
Národní registrační číslo: G39008321
Poštovní adresa: Ataulfo Argenta, 19
Obec: Santander
Kód NUTS: ES130
PSČ: 39004
Země: ESP
Kontaktní osoba: Dirección General de Mutua Montañesa
Hlavní adresa: http://www.mutuamontanesa.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Kód CPV

79714000 - Provádění dozoru

34000000 - Přepravní zařízení a pomocné výrobky pro přepravu

34144000 - Motorová vozidla pro zvláštní účely

34140000 - Motorová vozidla pro velké zatížení

92000000 - Rekreační, kulturní a sportovní služby

50000000 - Opravy a údržba

34100000 - Motorová vozidla

Způsob zadání zakázky
Not applicable
Odhadovaná hodnota
601,725.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
426,287.88 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SECURITAS SEGURIDAD ESPAÑA, S.A.
Poštovní adresa:
Obec: Santander
PSČ: 39011
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.