Publications Office of the EU
Levés topographiques aéroportés - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Levés topographiques aéroportés

  • Zveřejněno
    20/03/2025
  • Lhůta
    11/04/2025
  • Udělení zakázky
    10/06/2025
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Etablissement Public d'Aménagement Alzette-Belval
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRF33 Moselle
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71351810 Topografické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
60,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
2025-002
Popis

Levés topographiques aéroportés

Metoda podání
Elektronicky:
https://urlr.me/MmsDYx
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://urlr.me/MmsDYx
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prix des prestations forfaitaires
Váha (procenta, přesně) : 60
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Qualité de la méthodologie proposée
Váha (procenta, přesně) : 20
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Qualité des moyens matériels et logiciels pour réaliser l'intégralité des missions
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Expérience et compétence des personnes affectées à la réalisation des missions de vol et de réalisation du livrable
Váha (procenta, přesně) : 10
Odhadovaná hodnota
60,000.00
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: SINTEGRA selas
Poštovní adresa:
Obec: MEYLAN
PSČ: 38241
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.