Publications Office of the EU
RAW-raamovereenkomst civieltechnische werkzaamheden regionale waterkeringen - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RAW-raamovereenkomst civieltechnische werkzaamheden regionale waterkeringen

  • Zveřejněno
    13/03/2026
  • Lhůta
    06/05/2026
  • Udělení zakázky
    01/07/2026
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Wetterskip Fryslân
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45112500 Přemisťování zeminy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
18,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
3b4dd24f-4b3e-4c79-859c-0f2fb1ee87d2
Popis

Het werk bestaat in hoofdzaak uit: verrichten van diverse opruimingswerkzaamheden, inclusief afvoeren; grond ontgraven, leveren, vervoeren, bewerken en verwerken; leveren en plaatsen van hekwerken; aanbrengen kunstwerken en waterbouwconstructies; afwerken/inzaaien kade, rij- en werkstroken; bijkomende werkzaamheden.

Metoda podání
Elektronicky:
https://s2c.mercell.com/today/200857
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://s2c.mercell.com/today/200857
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium: Plan van Aanpak
Typ: quality
Popis: Zie Aanbestedingsleidraad. Maximale fictieve waarde: € 125.000.
Váha (procenta, přesně) :
Kritérium: Duurzaamheid
Typ: quality
Popis: Zie Aanbestedingsleidraad. Maximale fictieve waarde: € 75.000.
Váha (procenta, přesně) :
Kritérium: Prijs
Typ: price
Popis: Zie Aanbestedingsleidraad. Op basis van een RAW-bestek.
Váha (procenta, přesně) :
Odhadovaná hodnota
18,000,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Úřední název: De Waard Grondverzet B.V.
Poštovní adresa:
Obec: Zeewolde
PSČ: 3899 XS
Země:
Úřední název: Jelle Bijlsma B.V.
Poštovní adresa:
Obec: Giekerk
PSČ: 9061 DB
Země:
Úřední název: Loon- en Grondverzetbedrijf Luimstra B.V.
Poštovní adresa:
Obec: Surhuizum
PSČ: 9283 TW
Země:
Úřední název: M. Westra B.V.
Poštovní adresa:
Obec: Franeker
PSČ: 8801 PL
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.