Publications Office of the EU
Poslání projektového řízení pro obnovu 186 bytových jednotek v Paříži 17. - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Poslání projektového řízení pro obnovu 186 bytových jednotek v Paříži 17.

  • Zveřejněno
    22/09/2025
  • Lhůta
    24/10/2025
  • Udělení zakázky
    20/08/2026
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ICF La Sablière S.A. HLM
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR101 Paris
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71200000 Architektonické a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
581,896.00 EUR
Číslo nabídky
SAB-2025_00068
Popis

Budova se nachází v bezprostřední blízkosti stanice Porte de Clichy. Jeho blízkým prostředím je ZAC Clichy Batignolles, okres, který již několik let prochází hlubokými změnami. Cílem prací je energetické zlepšení budovy (vnější obálka, společné prostory, soukromé prostory, venkovní prostory, napojení na městskou tepelnou síť atd.)

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1708866
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1708866
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Valeur technique de l'offre
Váha (procenta, přesně) : 50
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Rse / Clauses environnementales et sociales
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: price
Popis: Prix
Váha (procenta, přesně) : 40
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
581,896.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: FRASK ARCHITECTES
Poštovní adresa:
Obec: Paris 12
PSČ: 75012
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.