Publications Office of the EU
Norsko-Oslo: Poradenství v oblasti energetické účinnosti - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norsko-Oslo: Poradenství v oblasti energetické účinnosti

  • Zveřejněno
    10/03/2023
  • Lhůta
    13/04/2023
  • Otevírání nabídek
    13/04/2023
  • Udělení zakázky
    12/06/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Oslo kommune v/ Oslobygg KF
Místo plnění
NUTS code: NO081 Oslo
Sídlo kupujícího
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71314300 Poradenství v oblasti energetické účinnosti
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
26,000,000.00 NOK
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
48,384,000.00 NOK
Číslo nabídky
23/1119
Popis

Oslo Municipality, c/o Oslobgyy KF, hereafter called the contracting authority, invites tenderers to participate in an open tender contest for a framework agreement for ENØK mapping, energy labelling, and associate consultancy services.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Oslo kommune v/ Oslobygg KF
Národní registrační číslo: 924 599 545
Poštovní adresa: Grenseveien 78C
Obec: Oslo
Kód NUTS: NO08
PSČ: 0661
Země: NOR
Kontaktní osoba: Kasper Johns
Hlavní adresa: https://www.oslo.kommune.no/etater-foretak-og-ombud/oslobygg/
Elektronicky:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=355347&B=OSLO
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s several hospodářské subjekty
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
13/04/2023 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
26,000,000.00 NOK
Konečná hodnota zakázky
48,384,000.00 NOK
Přidělení zakázky
Úřední název: COWI AS
Poštovní adresa: Karvesvingen 2
Obec: OSLO
PSČ: 0579
Země: NOR
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.