Publications Office of the EU
Nizozemsko-Amsterdam: Opravy a údržba lodí - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Nizozemsko-Amsterdam: Opravy a údržba lodí

  • Zveřejněno
    12/06/2018
  • Lhůta
    18/07/2018
  • Otevírání nabídek
    18/07/2018
  • Udělení zakázky
    26/08/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Stichting Waternet
Místo plnění
NUTS code: NL Nederland
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50241000 Opravy a údržba lodí
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
600,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
800,000.00 EUR
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

Aanleiding
Vanuit de gemeente Amsterdam is een programma gestart om de uitstoot van vaartuigen binnen de stadsgrenzen te verlagen middels de Nota Schoner varen in Amsterdam 2.1.
Stichting Waternet (hierna te noemen Waternet) heeft het doel om als vlooteigenaar en opdrachtnemer van de gemeente Amsterdam haar vloot te 'verschonen' en aan te passen aan deze nieuwe regeling. Dit dient te zijn gerealiseerd voor januari 2020. Waternet zal dit gefaseerd uitvoeren telkens naar de laatste stand van de techniek.

Metoda podání
Elektronicky:
http://negometrix.nl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/07/2018 12:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
600,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
800,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Van der Hoeven Scheepsreparatie Drimmelen
Poštovní adresa:
Obec: Drimmelen
PSČ:
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.