Publications Office of the EU
Portugalsko-Silves: Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalsko-Silves: Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy

  • Zveřejněno
    19/03/2020
  • Lhůta
    17/04/2020
  • Otevírání nabídek
    18/04/2020
  • Udělení zakázky
    07/09/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Município de Silves
Místo plnění
NUTS code: PT150 Algarve
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT150 Algarve
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
567,044.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
473,611.70 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
29
Číslo nabídky
40/CP/2020/SAPR
Popis

Prestação de serviços de transportes escolares 2020/2021.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Município de Silves
Poštovní adresa: Largo de Município
Obec: Silves
Kód NUTS: PT150
PSČ: 8300-117
Země: PRT
Kontaktní osoba: Divisão Financeira/Secção de Aprovisionamento
Hlavní adresa: http://www.cm-silves.pt
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
18/04/2020 09:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.