Publications Office of the EU
Nizozemsko-Bovenkarspel: Péče o lesní porost - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Nizozemsko-Bovenkarspel: Péče o lesní porost

  • Zveřejněno
    16/01/2019
  • Lhůta
    11/03/2019
  • Otevírání nabídek
    11/03/2019
  • Udělení zakázky
    14/05/2019
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
SED organisatie
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: NL Nederland
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
77211500 Péče o lesní porost
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
349,100.00 EUR
Číslo nabídky
SED-GRN-STB-2018-063, SED-GRN-ENK-2018-064, SED-GRN-DRL-2018-065
Popis

Bestek cyclisch onderhoud bomen in de gemeente Drechterland, Stede Broec en Enkhuizen.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: TenderNed
Obec: Den Haag
Kód NUTS: NL
Země: NLD
Hlavní adresa: http://www.tenderned.nl
Elektronicky:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/e72621041748babc75dd856fde311746
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/03/2019 12:05
Kupující
Gemeente Drechterland
Gemeente Stede Broec
Gemeente Enkhuizen
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
349,100.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Donkergroen bv
Poštovní adresa: Harste 5
Obec: Sneek
PSČ: 8602 JX
Země: NLD
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.