Publications Office of the EU
Česká republika-Praha: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Česká republika-Praha: Architektonické, stavební, technické a inspekční služby

  • Udělení zakázky
    13/04/2016
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
3,400,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
3,280,000.00 CZK
Číslo nabídky
MSP-5/2016-INV-Z
Popis

Předmětem veřejné zakázky je revize a aktualizace stávající zpracované projektové dokumentace, její zpracování ve stupni projektová dokumentace pro provádění stavby (PDPS) pro výběr zhotovitele demolice stávajícího objektu Bayerova 573/3 a následné realizace stavby. Dále je předmětem veřejné zakázky výkon autorského dozoru ke zpracované PDPS a inženýrská činnost k projektu „Nejvyšší soud Brno – Přístavba objektu“.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
3,400,000.00
Konečná hodnota zakázky
3,280,000.00 CZK
Přidělení zakázky
Úřední název: Arch.Design, s.r.o.
Poštovní adresa: Sochorova 23
Obec: Brno
PSČ: 616 00
Země: CZE
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.