Publications Office of the EU
Francie-Haubourdin: Úrazové a nemocenské pojištění - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Haubourdin: Úrazové a nemocenské pojištění

  • Zveřejněno
    30/09/2022
  • Lhůta
    28/10/2022
  • Otevírání nabídek
    28/10/2022
  • Udělení zakázky
    26/12/2022
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ville d'haubourdin
Místo plnění
NUTS code: FRE11 Nord
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRE11 Nord
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66512000 Úrazové a nemocenské pojištění
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,000,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
201,354.93 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
22-07
Popis

assurances statutaires et Risques ANNEXES 2023

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ville d'haubourdin
Poštovní adresa: 11 rue Sadi Carnot
Obec: Haubourdin
Kód NUTS: FRE11
PSČ: 59320
Země: FRA
Hlavní adresa: https://www.haubourdin.fr/
Elektronicky:
https://marchespublics596280.fr/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
28/10/2022 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.