Publications Office of the EU
Španělsko-Tarazona: Sběr tuhého městského odpadu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Tarazona: Sběr tuhého městského odpadu

  • Zveřejněno
    04/05/2021
  • Zrušeno
    11/05/2021
  • Otevírání nabídek
    14/06/2021
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Místo plnění
NUTS code: ES243 Zaragoza
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES243 Zaragoza
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90511100 Sběr tuhého městského odpadu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,620,190.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
122/2021
Popis

Recogida y transporte a centro de tratamiento y/o eliminación de residuos sólidos urbanos de los municipios de la comarca de Tarazona y el Moncayo.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Národní registrační číslo: P5000029H
Poštovní adresa: Plaza Carmen Viejo, 14
Obec: Tarazona
Kód NUTS: ES243
PSČ: 50500
Země: ESP
Kontaktní osoba: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Hlavní adresa: https://contrataciondelestado.es
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/06/2021 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
1,620,190.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.