Publications Office of the EU
development, supply, installation, and commissioning of an Automatic Gas Flux Chamber System for environmental monitoring of soil–plant–atmosphere nitrogen gas fluxes - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

development, supply, installation, and commissioning of an Automatic Gas Flux Chamber System for environmental monitoring of soil–plant–atmosphere nitrogen gas fluxes

  • Zveřejněno
    10/04/2026
  • Lhůta
    17/04/2026
  • Otevírání nabídek
    17/04/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Universiteit Gent
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
38432100 Přístroje pro analýzu plynů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
PPP01G-3382/6644/26OPE005
Popis

development, supply, installation, and commissioning of an Automatic Gas Flux Chamber System for environmental monitoring of soil–plant–atmosphere nitrogen gas fluxes

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.publicprocurement.be
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.publicprocurement.be
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/04/2026 12:00
Způsob zadání zakázky
Kritérium:
Typ: cost
Popis: Prijs
Váha (procenta, přesně) : 40
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Technical value
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Quality
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: quality
Popis: User friendliness
Váha (procenta, přesně) : 5
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Service, support and maintenance
Váha (procenta, přesně) : 5
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Plan of action
Váha (procenta, přesně) : 10
Kritérium:
Typ: quality
Popis: Innovation
Váha (procenta, přesně) : 20
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.