Publications Office of the EU
Świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu

  • Zveřejněno
    06/02/2025
  • Lhůta
    10/03/2025
  • Otevírání nabídek
    10/03/2025
  • Udělení zakázky
    11/04/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Przedsiębiorstwo Komunikacji Metropolitalnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL228 Bytomski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
60100000 Služby silniční dopravy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
11,158,560.00 PLN
Číslo nabídky
02/ZPS/PKMS/01/2025
Popis

Przedmiot zamówienia stanowi świadczenie usług kierowania autobusami komunikacji miejskiej należącymi do PKM Sp. z o.o. w Świerklańcu (tabor BN, CN) na ustalonych w zależności od potrzeb Zamawiającego, liniach komunikacyjnych, na obszarze działalności Zamawiającego w okresie 24 miesięcy od dnia rozpoczęcia usługi, w ilości 212 544 roboczogodziny (rbh). Opis szczegółowy przedmiotu zamówienia znajduje się w projekcie umowy (zał. do SWZ).

Metoda podání
Elektronicky:
https://platformazakupowa.pl/pn/pkm-swierklaniec
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://platformazakupowa.pl/pn/pkm-swierklaniec
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
10/03/2025 10:15
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
cena
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
11,158,560.00 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: JMS Sp. z o.o.
Poštovní adresa:
Obec: Chorzów
PSČ: 41-500
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.