Publications Office of the EU
Německo-Berlín: Strojírenské a elektrotechnické služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Berlín: Strojírenské a elektrotechnické služby

  • Zveřejněno
    09/07/2019
  • Lhůta
    16/08/2019
  • Udělení zakázky
    17/01/2020
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das Bundesministerium des Inneren, für Bau und Heimat, vertreten durch das Bundesamt für Bauwesen und Raumordnung
Místo plnění
NUTS code: DE300 Berlin
Sídlo kupujícího
NUTS code: DE300 Berlin
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71334000 Strojírenské a elektrotechnické služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
167,479.82 EUR
Číslo nabídky
VgV 02-27/19
Popis

Siehe II.2.4 – Beschreibung der Beschaffung

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=268050
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
167,479.82 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: EAB Energie Anlagen Berlin GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Berlin
PSČ:
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.