Publications Office of the EU
Řecko-Mykonos: Programování aplikačního programového vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Řecko-Mykonos: Programování aplikačního programového vybavení

  • Zveřejněno
    13/06/2023
  • Lhůta
    10/07/2023
  • Otevírání nabídek
    14/07/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΟΝΟΥ
Místo plnění
NUTS code: EL422 Άνδρος, Θήρα, Κέα, Μήλος, Μύκονος, Νάξος, Πάρος, Σύρος, Τήνος
Sídlo kupujícího
NUTS code: EL422 Άνδρος, Θήρα, Κέα, Μήλος, Μύκονος, Νάξος, Πάρος, Σύρος, Τήνος
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72212000 Programování aplikačního programového vybavení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
324,295.04 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
Není k dispozici
Popis

ΤΟ αντικείμενο της σύμβασης είναι ο "Εμπλουτισμός και ανάδειξη του Λαογραφικού Μουσείου Μυκόνου με ψηφιακά μέσα ", περιλαμβάνει υπηρεσίες ψηφιοποίησης. Σημείο εκκίνησης του έργου αφορά την ψηφιοποίηση του πολιτιστικού αποθέματος του Μουσείου. Η εργασία της ψηφιοποίησης ανάλογα τους είδους του πολιτιστικού μνημείου θα χωριστεί σε τέσσερις υποενότητες ακολουθώντας την βέλτιστη μέθοδο προσέγγισης. Μέρος των συλλογών θα επιλεγεί για επαγγελματική φωτογράφιση στην περίπτωση των αντικειμένων (μικροαντικείμενα, γλυπτά, υφαντά κλπ) και ψηφιακή σάρωση για το έντυπο υλικό και τα χειρόγραφα.
Η σύμβαση εκτελείται στο πλαίσιο της πράξης Η σύμβαση περιλαμβάνεται στο Υποέργο 01 : «Εμπλουτισμός και ανάδειξη του Λαογραφικού Μουσείου Μυκόνου με ψηφιακά μέσα» της Πράξης: «Δημιουργία, ανάδειξη και αξιοποίηση Ψηφιακού Πολιτιστικού Αποθέματος - Η Λαογραφία της Μυκόνου, από το Χθες στο Αύριο» με Κωδικό MIS 5093370

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΟΝΟΥ
Poštovní adresa: ΑΚΤΗ ΚΑΜΠΑΝΗ, ΜΥΚΟΝΟΣ
Obec: ΜΥΚΟΝΟΣ
Kód NUTS: EL422
PSČ: 84600
Země: GRC
Kontaktní osoba: Τουλουμτζή Παναγιώτα
Hlavní adresa: www.mykonos.gr
Elektronicky:
https://www.promitheus.gov.gr
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/07/2023 10:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
324,295.04 EUR
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.