Publications Office of the EU
Francie-Levallois: Textilie a příbuzné zboží - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Levallois: Textilie a příbuzné zboží

  • Zveřejněno
    15/11/2022
  • Lhůta
    20/12/2022
  • Zrušeno
    16/01/2023
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Canceled
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
ville de Levallois
Místo plnění
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sídlo kupujícího
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
19200000 Textilie a příbuzné zboží
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
Dv2206
Popis

les présents marchés ont pour objet l'acquisition de linge pour la ville de Levallois. Ils sont soumis au Code de la Commande Publique désigné par les termes " le Code " dans les documents de la consultation. Ils sont passés selon la procédure de l'appel d'offres ouvert, soumis aux dispositions des articles L.2124-2, R. 2124-2 et R. 2161-1 à 5 du Code.Ils constituent des accords-cadres à bons de commande soumis aux dispositions des articles L.2125-1 et R.2162-1 à R.2162-6 du Code.La valeur maximale des marchés est de 620 000 euro(s) Htva, compte tenu de leur durée et de leurs éventuelles reconductions, sans montant minimum

Metoda podání
Elektronicky:
http://www.ville-levallois.fr
Nabídky lze podat
Submission for one or more lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
20/12/2022 14:30
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.