Publications Office of the EU
236/PN/2024 – Dodávka léčivých přípravků pro položky 241–260 UCK - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

236/PN/2024 – Dodávka léčivých přípravků pro položky 241–260 UCK

  • Zveřejněno
    10/09/2024
  • Lhůta
    11/10/2024
  • Otevírání nabídek
    11/10/2024
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL633 Trójmiejski
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
20
Číslo nabídky
236/PN/2024 Pozycje 241-260
Popis

1. Předmětem smlouvy je dodání léčivých přípravků pro UCK v sortimentu, odhadované množství a požadavky stanovené v příloze 3 SWZ. 2. Veřejný zadavatel povolí podávání dílčích nabídek. Částečnými nabídkami se rozumí jednotlivé položky uvedené v příloze 3 zadání. Dodavatel může podat nabídku na jednu nebo více položek. 3. V rámci položek označených v sortimentním a cenovém formuláři symbolem (**) v příloze 3 DOO požaduje objednatel, aby byl nabízený přípravek zařazen do katalogu hrazených léčivých přípravků používaných v lékových programech nebo do katalogu hrazených léčivých přípravků používaných v chemoterapii. 4. Objednatel specifikoval způsob balení v sortimentní a cenové formě. V položkách, kde takový popis neexistuje, může zhotovitel nabídnout jakýkoli způsob balení v souladu s množstvím požadovaným objednatelem uvedeným v položce. Dodavatel musí odhadnout navrhovanou metodu balení s vhodným výpočtem. 5. Dodávky budou realizovány postupně, v množství a sortimentu, v souladu s dílčími objednávkami objednatele do 2 dnů ode dne zadání objednávky. Zhotovitel je povinen doručit objednaný sortiment na vlastní náklady do Nemocniční lékárny. 6. Veřejný zadavatel požaduje, aby nabízené ceny léčivých přípravků nebyly vyšší než oficiální ceny uvedené v čl. 1 a 2 zákona ze dne 12. května 2011 o náhradách výdajů za léčivé přípravky určené pro zvláštní výživu a zdravotnické prostředky (Sbírka zákonů 11.122.696), použitelného v den podání nabídek, je-li to relevantní. 7. Nabízené léčivé přípravky musí být v souladu se zákonem o léčivech ze dne 6. září 2001 (Sbírka zákonů č. Sbírka zákonů 2022, bod 2301), připadá-li v úvahu. Nabízené léčivé přípravky musí být registrovány k uvedení na trh v Polsku za podmínek stanovených v článku 3 nebo 4a zákona o léčivech. 8. Veřejný zadavatel povolí předložení rovnocenné nabídky pro body 26, 30, 260, 261, 262. Objednatel informuje, že vlastní jména použitá v popisu předmětu smlouvy specifikují požadovaný standard objednaného sortimentu. Veřejný zadavatel umožňuje podávat nabídky s rovnocennými parametry kvality, které mají stejné chemické složení, pokud jde o základní látky. Doklad o splnění podmínky rovnocennosti musí předložit dodavatel.

Metoda podání
Elektronicky:
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=73621096
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://portal.smartpzp.pl/uck.gdansk/public/postepowanie?postepowanie=73621096
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
11/10/2024 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.