Publications Office of the EU
Německo-Gelsenkirchen: Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Německo-Gelsenkirchen: Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání

  • Zveřejněno
    22/01/2019
  • Lhůta
    20/02/2019
  • Otevírání nabídek
    21/02/2019
  • Udělení zakázky
    22/02/2019
  • Dnes
    04/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Integrationscenter für Arbeit Gelsenkirchen- das Jobcenter Team 580 – Vergabestelle
Místo plnění
NUTS code: DEA32 Gelsenkirchen, Kreisfreie Stadt
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA32 Gelsenkirchen, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
80400000 Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
330,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
0.01 EUR
Číslo nabídky
X-IAG-580-2019-0002
Popis

Vergabe von Maßnahmen zur Beratung und Kenntnisvermittlung für erwerbsfähige, leistungsberechtigte Selbständige – BuKSelb – nach § 16c SGB II – für 120 Teilnehmer im Bezirk des Integrationscenters für Arbeit Gelsenkirchen – das Jobcenter.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Integrationscenter für Arbeit Gelsenkirchen- das Jobcenter Team 580 – Vergabestelle
Poštovní adresa: Ahstraße 22
Obec: Gelsenkirchen
Kód NUTS: DEA32
PSČ: 45879
Země: DEU
Hlavní adresa: www.iag-gelsenkirchen.de
Elektronicky:
https://www.deutsches-ausschreibungsblatt.de/VN/X-IAG-580-2019-0002
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
21/02/2019 09:00
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
330,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
0.01 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: B3 – Beyrow Business Beratung
Poštovní adresa: Emil-Zimmermann-Allee 24
Obec: Gelsenkirchen
PSČ: 45897
Země: DEU
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.