Publications Office of the EU
Afghánistán-Kábul: Dodání, přípravné práce a instalace elektrárny skládající se ze stacionárních naftových generátorů, transformátoru a stabilizátorů s pomocnými zařízeními pro Delegaci Evropské unie v Afghánistánu (ref. EEAS-134-DELAFGK-SUP-DIR) - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

Afghánistán-Kábul: Dodání, přípravné práce a instalace elektrárny skládající se ze stacionárních naftových generátorů, transformátoru a stabilizátorů s pomocnými zařízeními pro Delegaci Evropské unie v Afghánistánu (ref. EEAS-134-DELAFGK-SUP-DIR)

  • Udělení zakázky
    02/07/2013
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Není k dispozici
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
51111200 Instalace a montáž generátorů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
358,736.00 EUR
Číslo nabídky
EEAS-134-DELAFGK-SUP-DIR.
Popis

V rámci své přítomnosti v Afghánistánu plánuje Evropská unie uzavřít smlouvu na dodání, přípravné práce a instalaci elektrárny skládající se ze stacionárních naftových generátorů, transformátorů a stabilizátorů s pomocnými zařízeními pro zajištění toho, že kanceláře a ubytování budou mít stabilní napájení elektřinou. Kromě toho musí být do systému napojeny automatické naftové generátory k nouzového využití pro kanceláře a celý ubytovací komplex.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
358,736.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Afghan Electrical Power Corporation
Poštovní adresa: AEPC Houses 260, 261, 263 & 264, Street 15, Lane 3, Wazir Akbar Khan
Obec: Kabul
PSČ:
Země: AFG
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.