Publications Office of the EU
Proc. vyloučen z použití zákona o veřejných zakázkách, článku 17 legislativního nařízení č. 50/2016 a článku 65 legislativního nařízení č. 208/2021 pro službu střelby na eletty. ENG pro novinářský test Rai-Area Metro di Roma - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Proc. vyloučen z použití zákona o veřejných zakázkách, článku 17 legislativního nařízení č. 50/2016 a článku 65 legislativního nařízení č. 208/2021 pro službu střelby na eletty. ENG pro novinářský test Rai-Area Metro di Roma

  • Udělení zakázky
    24/05/2024
  • Dnes
    06/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A.
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITI43 Roma
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
92221000 Televizní produkční služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
14,792,154.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
6
Číslo nabídky
9079342
Popis

Celková hodnota zakázky, která není závazná v závislosti na povaze smluv o veřejných zakázkách pro jednotlivé části zakázky, byla odhadnuta na 14 792 154 EUR bez DPH na dobu 24 měsíců (12 měsíců + 12 měsíců nepovinných). Každá úmluva se považuje za uzavřenou před jejím přirozeným vypršením, pokud je před přirozeným trváním vyčerpána celková částka. Naopak v případě, že výše uvedená celková částka při přirozeném uplynutí platnosti smlouvy nebude vyčerpána, bude mít RAI právo prodloužit její trvání, aby dosáhla smluvní částky.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Není k dispozici
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.