Publications Office of the EU
Francie-Nézignan-l'Évêque: Drtiče odpadků - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Nézignan-l'Évêque: Drtiče odpadků

  • Zveřejněno
    12/03/2021
  • Lhůta
    14/04/2021
  • Otevírání nabídek
    14/04/2021
  • Udělení zakázky
    17/06/2021
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Sictom Pézenas-Agde
Místo plnění
NUTS code: FRJ13 Hérault
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRJ13 Hérault
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
39713300 Drtiče odpadků
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
720,000.00 EUR
Číslo nabídky
2021-Fou-04
Popis

L'accord-cadre sera exécuté par l'émission de bons de commande.
La prestation comprend la fourniture, la livraison sur le site défini par la collectivité, le déchargement et la mise en place des compacteurs mobiles ainsi que la formation.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.marches-publics.info
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/04/2021 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
720,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Packmat system
Poštovní adresa: 28 avenue Jean Jaurès
Obec: Héricourt
PSČ: 70400
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.