Publications Office of the EU
IT 2026 - Elektronická vydání slovinské literatury ve sbírkách eZISS, SBS a eZMONO - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

IT 2026 - Elektronická vydání slovinské literatury ve sbírkách eZISS, SBS a eZMONO

  • Zveřejněno
    16/07/2026
  • Lhůta
    14/08/2026
  • Otevírání nabídek
    14/08/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Znanstvenoraziskovalni center Slovenske akademije znanosti in umetnosti
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: SI041 Osrednjeslovenska
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
72540000 Modernizace počítačů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Číslo nabídky
JN-76874
Popis

IT 2026 - Elektronická vydání slovinské literatury ve sbírkách eZISS, SBS a eZMONO

Metoda podání
Elektronicky:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76874
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=76874
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
14/08/2026 13:10
Způsob zadání zakázky
Podrobneje opredeljeno v razpisni dokumentaciji.
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
Není k dispozici
Přidělení zakázky
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.