Publications Office of the EU
Polsko-Poznań: Přenosné počítače - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Poznań: Přenosné počítače

  • Zveřejněno
    26/04/2018
  • Lhůta
    04/06/2018
  • Otevírání nabídek
    04/06/2018
  • Udělení zakázky
    27/07/2018
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Miasto Poznań
Místo plnění
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Sídlo kupujícího
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30213100 Přenosné počítače
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
162,500.00 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
359,840.00 PLN
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
ZOU-XII.271.59.2018.MC
Popis

Dostawa 80 notebooków, fabrycznie nowych, nieużywanych, określonych w załącznikach nr 1a i 1b do wzoru umowy, stanowiącego załącznik nr 7 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części:
Część I: Dostawa 40 notebooków;
Część II: Dostawa 40 notebooków.
Wymagane jest zapewnienie minimum 36-miesięcznego okresu gwarancji producenta i sprzedającego na dostarczony sprzęt.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Miasto Poznań
Poštovní adresa: pl. Kolegiacki 17
Obec: Poznań
Kód NUTS: PL415
PSČ: 61-841
Země: POL
Kontaktní osoba: Magdalena Chudyka
Hlavní adresa: http://bip.poznan.pl
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
04/06/2018 10:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.