Publications Office of the EU
CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI

  • Zveřejněno
    03/09/2026
  • Dnes
    05/09/2026
  • Lhůta
    01/10/2026
Stav
Zveřejněno
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Cascais Próxima - Gestão de Mobilidade, Espaços Urbanos e Energias, EM, SA
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
18110000 Zaměstnanecké oděvy
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
377,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
6
Číslo nabídky
CP002726
Popis

CP002726_Aquisição de fardamento, calçado de segurança e EPI

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.acingov.pt
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.acingov.pt
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.