Publications Office of the EU
ACHIZITIA DE ECHIPAMENTE DIGITALE in cadrul proiectului "Investitii in infrastructura digitala si sitemul informatic din cadrul Directiei de Sanatate Publica Salaj" - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ACHIZITIA DE ECHIPAMENTE DIGITALE in cadrul proiectului "Investitii in infrastructura digitala si sitemul informatic din cadrul Directiei de Sanatate Publica Salaj"

  • Zveřejněno
    26/03/2025
  • Lhůta
    05/05/2025
  • Zrušeno
    13/05/2025
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Zrušeno
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Directia de Sanatate Publica Judeteana Salaj
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: RO116 Sălaj
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
30000000 Kancelářské a počítací stroje, zařízení a potřeby mimo nábytek a balíky programů
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
718,000.00 RON
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Řízení je ukončeno
Číslo nabídky
4
Popis

Obiectul prezentului contract il reprezinta achizitia echipamentelor digitale pentru dezvoltarea retelelor de comunicatii si a infrastructurii IT/hardware la nivelul institutiei precum si pentru imbunatatirea software-ului si a interoperabilitatii intre sisteme. Produsele solicitate sunt echipamente digitale necesare desfasurarii activitatilor din cadrul autoritatii contractante, Directia de Sanatate Publica din judetul Salaj. Caracteristicile solicitate sunt cele prevazute in Fisele tehnice atasate, parte integranta a documentatiei de atribuire. NOTĂ: Specificațiile tehnice care indică o anumită origine, sursă, producție, un procedeu special, o marcă de fabrică sau de comerț, un brevet de invenție, o licență de fabricație, sunt menționate doar pentru identificarea cu ușurință a tipului de produs și nu au ca efect favorizarea sau eliminarea anumitor operatori economici sau a anumitor produse.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.e-licitatie.ro
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.e-licitatie.ro
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/05/2025 14:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Consum de energie in modul stare de veghe pentru laptop -consum maxim de 1,5W
Odhadovaná hodnota
718,000.00 RON
Konečná hodnota zakázky
Řízení je ukončeno
Přidělení zakázky
Řízení je ukončeno
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.