Publications Office of the EU
Portugalsko-Felgueiras: Úklidové služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalsko-Felgueiras: Úklidové služby

  • Zveřejněno
    31/08/2021
  • Lhůta
    06/10/2021
  • Udělení zakázky
    03/12/2021
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Município de Felgueiras
Místo plnění
NUTS code: PT11C Tâmega e Sousa
Sídlo kupujícího
NUTS code: PT11C Tâmega e Sousa
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90910000 Úklidové služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
731,447.33 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
727,075.68 EUR
Číslo nabídky
CMF/914/Z/S
Popis

Contratação de serviços de limpeza para os equipamentos municipais por um período de 2 anos

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: Município de Felgueiras
Národní registrační číslo: 501091823
Poštovní adresa: Praça da República
Obec: Felgueiras
Kód NUTS: PT11C
PSČ: 4610-116
Země: PRT
Kontaktní osoba: Serviços de Contratação Pública
Hlavní adresa: https://cm-felgueiras.pt
Elektronicky:
https://www.acingov.pt
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
731,447.33 EUR
Konečná hodnota zakázky
727,075.68 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: EUROMEX - Facility Services, Lda.
Poštovní adresa: Estrada Nacional 107, n.º 3427, 2.º Dtº
Obec: Matosinhos
PSČ: 4455-495
Země: PRT
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.