Publications Office of the EU
Španělsko-Barcelona: Zpracování radioaktivního, toxického, zdravotnického a nebezpečného odpadu - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španělsko-Barcelona: Zpracování radioaktivního, toxického, zdravotnického a nebezpečného odpadu

  • Zveřejněno
    20/02/2023
  • Lhůta
    16/03/2023
  • Otevírání nabídek
    23/03/2023
  • Udělení zakázky
    01/06/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
DEPARTAMENTO DE INTERIOR
Místo plnění
NUTS code: ES51 Cataluña
Sídlo kupujícího
NUTS code: ES51 Cataluña
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
90520000 Zpracování radioaktivního, toxického, zdravotnického a nebezpečného odpadu
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
296,044.80 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
61,676.00 EUR
Číslo nabídky
IT-2023-242
Popis

Servicio de recogida, transporte, tratamiento y elimnación de los residuos sanitarios y químicos G-III y G-IV de diversos centros de la Dirección General de la Policía, incluido el suministro de los envases y cesión del equipamiento necesario para la prestación del servicio. Importe de licitación: 74.627,96 € IVA incluído

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: DEPARTAMENTO DE INTERIOR
Národní registrační číslo: S0811001G
Poštovní adresa: c/Diputació, 355
Obec: Barcelona
Kód NUTS: ES51
PSČ: 08009
Země: ESP
Kontaktní osoba: Servicio de Contratación y Patrimonio
Hlavní adresa: http://contractaciopublica.gencat.cat
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
23/03/2023 10:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
The most economic tender
Odhadovaná hodnota
296,044.80 EUR
Konečná hodnota zakázky
61,676.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SRCL CONSENUR, SL
Poštovní adresa:
Obec: Arganda del Rey
PSČ:
Země: ESP
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.