-
Zveřejněno12/09/2024
-
Lhůta10/10/2024
-
Otevírání nabídek11/10/2024
-
Udělení zakázky09/02/2025
-
Dnes02/09/2026
Nástroje
„Определяне на изпълнител за извършване на дейности по ремонт и поддържане на улици в гр. Поморие и кв. Каменар и общински път №BGS1142 - гр. Поморие“
Предмет на настоящата обществена поръчка е извършването на ремонт и поддържане (превантивно, текущо, и ремонтно-възстановителни работи при аварийни ситуации) на 47,008 км., както следва: улици в гр. Поморие с дължина - 38,708км. кв. Каменар - 6,700 км. общински път №BGS1142 - гр. Поморие - 1,600км. Описание на видовете СМР и дейности е представено в Приложение № В – Видове СМР и дейности.
https://app.eop.bg/today/425067
https://app.eop.bg/today/425067
Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.