Publications Office of the EU
Francie-Lyon: Práce na stavbě silnic - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Lyon: Práce na stavbě silnic

  • Zveřejněno
    18/04/2023
  • Lhůta
    06/06/2023
  • Udělení zakázky
    30/10/2023
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Works
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
conseil Départemental du Rhône
Místo plnění
NUTS code: FRK26 Rhône
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRK26 Rhône
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
45233140 Práce na stavbě silnic
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
1,410,705.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
6,600,000.00 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
3
Číslo nabídky
23_voirie_ao_013
Popis

les prestations font l'objet d'un accord-cadre mono attributaire, exécuté par émission de bons de commande. Il est conclu avec montant minimum et un montant maximum annuel.La valeur estimée indiquée dans la rubrique "Quantité ou étendue", est annuelle et sans engagement de la part du Département. Elle comprend tous les lots

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.rhone.fr/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Podrobnosti naleznete v propojených dokumentech
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.