Publications Office of the EU
Itálie-Řím: Noviny - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Itálie-Řím: Noviny

  • Zveřejněno
    19/12/2022
  • Lhůta
    17/01/2023
  • Otevírání nabídek
    17/01/2023
  • Udělení zakázky
    14/03/2023
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A.
Místo plnění
NUTS code: IT Italia
Sídlo kupujícího
NUTS code: ITI43 Roma
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
22210000 Noviny
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
480,000.00 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
408,000.00 EUR
Číslo nabídky
Gara n. 8850244- CIG 954666907C - CUI 06382641006202200007
Popis

Fornitura di una edicola digitale fruibile su piattaforma strutturata per le necessità della Rai Radiotelevisione Italiana S.p.A., da svolgersi secondo le modalità ed i termini dettagliatamente indicati nella documentazione di gara.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A.
Poštovní adresa: viale Giuseppe Mazzini, 14
Obec: Roma
Kód NUTS: ITI43
PSČ: 00195
Země: ITA
Hlavní adresa: https://www.rai.it
Elektronicky:
https://piattaformaacquisti.rai.it/PortaleAppalti
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
17/01/2023 15:00
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
480,000.00 EUR
Konečná hodnota zakázky
408,000.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: SIMUL NEWS S.R.L.
Poštovní adresa: Via Chiana , 38
Obec: Roma
PSČ: 00198
Země: ITA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.