Publications Office of the EU
Plánování stavebního programu TGdB Lübeck, technické plánování Technické vybavení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Plánování stavebního programu TGdB Lübeck, technické plánování Technické vybavení

  • Zveřejněno
    03/07/2025
  • Lhůta
    06/08/2025
  • Udělení zakázky
    19/12/2025
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Bundesrepublik Deutschland vertreten durch Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
350,000.00
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
326,442.00 EUR
Číslo nabídky
FG2884 25D00259
Popis

Technické plánování Technické vybavení, skupiny zařízení 3 až 5 + 8

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.meinauftrag.rib.de
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://www.meinauftrag.rib.de
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Preis
Odhadovaná hodnota
350,000.00
Konečná hodnota zakázky
326,442.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Planungsbüro Jahnke GmbH
Poštovní adresa:
Obec: Lübeck
PSČ: 23552
Země:
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.