Publications Office of the EU
Dodávky potravin pro potřeby vzdělávacích institucí obce Augšdaugava ve školním roce 2026/2027 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje kódy CPV vyvozené z textu řízení

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

Dodávky potravin pro potřeby vzdělávacích institucí obce Augšdaugava ve školním roce 2026/2027

  • Oznámení výsledků
    29/04/2026
  • Odhad zveřejnění
    20/05/2026
  • Zveřejněno
    26/05/2026
  • Lhůta
    25/06/2026
  • Otevírání nabídek
    25/06/2026
  • Dnes
    01/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: LV005 Latgale
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
23
Číslo nabídky
ANPCP2026/43
Popis

Dodávky potravin pro potřeby vzdělávacích institucí obce Augšdaugava ve školním roce 2026/2027

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173684
Nabídky lze podat
Elektronické podání: povoleno
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/173684
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
25/06/2026 15:00
Místo plnění
Kód CPV
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.