Publications Office of the EU
Polsko-Vratislav: Síťová zařízení - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polsko-Vratislav: Síťová zařízení

  • Zveřejněno
    02/08/2014
  • Lhůta
    09/09/2014
  • Udělení zakázky
    27/11/2014
  • Dnes
    03/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Supplies
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
Politechnika Wrocławska
Místo plnění
NUTS code: PL514 Miasto Wrocław
Sídlo kupujícího
NUTS code: Není k dispozici
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
32420000 Síťová zařízení
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
319,002.44 PLN
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
442,779.09 PLN
Číslo nabídky
AC/BZP/153/2014
Popis

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń aktywnych w ramach projektu pt.: Międzyuczelniane Centrum Dydaktyczno-Technologiczne „Technopolis” we Wrocławiu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Infrastruktura i Środowisko.
1.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, znajduje się w Załączniku nr 5 do SIWZ.
1.2. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 SIWZ.
2. Realizacja całości przedmiotu zamówienia odbyć się musi do 2 miesięcy od podpisania umowy. Poszczególne terminy realizacji zamówienia wynoszą odpowiednio:
a) W przypadku dostawy objętej 23 % stawką VAT zamówienie zostanie zrealizowane w terminie do 10 dni roboczych od dnia doręczenia Dostawcy przez Zamawiającego Zamówienia lub Zamówienia Cząstkowego.
b) Dostawy dla Sprzętu objętego 0 % stawką VAT, zgodnie art. 43 ust. 9 oraz art. 83 ust. 1 pkt 26 ustawy z 11.3.2004 o podatku od towarów i usług (tekst jednolity (Dz. U. z 2011 roku Nr 177, poz. 1054), przy zachowaniu warunków, o których mowa w art. 83 ust. 13, 15 tej ustawy, realizowane będą w terminie do 10 dni roboczych od dnia doręczenia Dostawcy przez Zamawiającego Zamówienia lub Zamówienia Cząstkowego potwierdzonego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, uprawniającego do zastosowania 0 % stawki VAT.

Metoda podání
Není k dispozici
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Oznámení se týká veřejné zakázky
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Způsob zadání zakázky
Lowest price
Odhadovaná hodnota
319,002.44 PLN
Konečná hodnota zakázky
442,779.09 PLN
Přidělení zakázky
Úřední název: TRM Tomasz Kałuża, Agnieszka Kałuża Spółka cywilna
Poštovní adresa: ul. Grabiszyńska 281
Obec: Wrocław
PSČ: 53-234
Země: POL
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.