Publications Office of the EU
Francie-Montpellier: Architektonické a související služby - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Montpellier: Architektonické a související služby

  • Zveřejněno
    23/07/2016
  • Lhůta
    24/08/2016
  • Udělení zakázky
    03/05/2017
  • Dnes
    31/08/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
No
Kupující
ACM OPH de la CA de Montpellier
Místo plnění
NUTS code: Není k dispozici
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRJ13 Hérault
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
71200000 Architektonické a související služby
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
210,880.00 EUR
Číslo nabídky
2016-096
Popis

Concours restreint de maîtrise d'œuvre sur étude en application de l'ordonnance no 2015-899 du 23.7.2015, du décret 2016-360 du 25.3.2016 et en application de l'article 88 du décret 2016-360 du 25.3.2016. La mission confiée au lauréat du concours sera une mission de base + EXE + OPC concernant la construction de 37 logements collectifs environ.
L'opération sera implantée sur la parcelle cadastrale TX 28P, TX 29P et TX 30P qui représente le lot no 12 dont la surface du terrain est est de 1490 m2. La surface de plancher est de 2700 m2. L'enveloppe prévisionnelle affectée par le maître d'ouvrage hors VRD est de 2.608.200 EUR HT. L'opération est financée par le biais de prêts Plu/Plai.

Metoda podání
Nabídky nebo žádosti o účast musí být podány na adresu:
Úřední název: ACM OPH de la CA de Montpellier
Národní registrační číslo: 35180897700034
Poštovní adresa: 407 avenue du Prof. E. Antonelli, CS 15590
Obec: Montpellier
Kód NUTS: FR813
PSČ: 34074
Země: FRA
Hlavní adresa: http://marches-publics.acmhabitat.fr
Elektronicky:
http://marches-publics.acmhabitat.fr
Nabídky lze podat
Not applicable
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Není k dispozici
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Místo plnění
Není k dispozici
Způsob zadání zakázky
Other
Odhadovaná hodnota
Není k dispozici
Konečná hodnota zakázky
210,880.00 EUR
Přidělení zakázky
Úřední název: Oros Concept
Poštovní adresa: 58 rue Georges Denizot
Obec: Montpellier
PSČ: 34090
Země: FRA
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.