Publications Office of the EU
SYS_584/24 – Údržba zařízení systémů IVECO Trakker W86 - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tato stránka obsahuje obsah generovaný automaticky pro zlepšení dohledatelnosti a přístupnosti

- označuje text automaticky přeložený do vašeho jazyka prohlížení

SYS_584/24 – Údržba zařízení systémů IVECO Trakker W86

  • Zveřejněno
    21/05/2024
  • Lhůta
    18/06/2024
  • Dnes
    05/09/2026
Stav
Konec zasílání nabídek
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
HIL Heeresinstandsetzungslogistik GmbH
Místo plnění
NUTS code: Více míst plnění
Sídlo kupujícího
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
50630000 Opravy a údržba vojenských vozidel
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
Není k dispozici
Počet částí
4
Číslo nabídky
SYS_584/24
Popis

Rámcová dohoda se vztahuje na opravy v období od 1.1.2025 do 31.5.2027 systému IVECO Trakker na úrovni údržby 4 s těmito čísly dodávek (VERSNR): 2320-12-369-6657 2320-12-382-5159 2320-12-383-2009 2320-12-383-1998 2320-12-383-1990 2320-12-383-1994 2320-12-384-7827 2320-12-385-9804 2320-12-397-5543 2320-12-397-5545 2320-12-374-9685 2320-12-375-4847 2320-12-374-9682 2320-12-416-0803

Metoda podání
Elektronicky:
https://vergabe.hilgmbh.de/VMPSatellite/notice/CXT6YYDY13EHYY8W
Nabídky lze podat
Elektronické podání: vyžadováno
https://vergabe.hilgmbh.de/VMPSatellite/notice/CXT6YYDY13EHYY8W
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
Není k dispozici
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.