Publications Office of the EU
Francie-Laval: Pojištění majetku - Výběrová řízení EU
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francie-Laval: Pojištění majetku

  • Zveřejněno
    27/09/2018
  • Lhůta
    05/11/2018
  • Otevírání nabídek
    05/11/2018
  • Udělení zakázky
    24/12/2018
  • Dnes
    02/09/2026
Stav
Udělení zakázky
Druh smlouvy/zakázky
Services
Opětovné zahájení řízení
Yes
Kupující
Centre hospitalier de Laval
Místo plnění
NUTS code: FRG03 Mayenne
Sídlo kupujícího
NUTS code: FRG03 Mayenne
Hospodářské odvětví (hlavní CPV)
66515200 Pojištění majetku
Celková odhadovaná hodnota zakázky (bez DPH)
200,035.72 EUR
Celková konečná hodnota zakázky (bez DPH)
365,266.12 EUR
Podrobnosti najdete v jednotlivých částech
Počet částí
2
Číslo nabídky
AO_ASSURANCE_DAB_ET_STAT_2018_06
Popis

Prestation d'assurances dommages aux biens et risques statutaires pour le Centre hospitalier de Laval.

Metoda podání
Elektronicky:
https://www.achat-hopital.com/
Nabídky lze podat
Submission for all lots
Informace o veřejné zakázce, rámcové dohodě nebo dynamickém nákupním systému
Zadání veřejné zakázky zahrnuje uzavření rámcové dohody
Rámcová dohoda s single hospodářský subjekt
Podmínky pro otevírání nabídek (datum)
05/11/2018 14:00
Místo plnění
Předběžné informace
Smlouva
Výběr nabídky
Footnote - legal notice

Obsah zveřejněný na této stránce je považován pouze za doplňkovou službu a nemá žádný právní účinek. Orgány Evropské unie nenesou za obsah stránek žádnou odpovědnost. Oficiální znění příslušných oznámení o zadávacím řízení jsou ta, která jsou zveřejněna v dodatku Úředního věstníku Evropské unie a jsou k dispozici v TED. Tato oficiální znění jsou přímo dostupná přes odkazy uvedené na těchto stránkách. Více informací najdete v oznámení o vysvětlitelnosti a odpovědnosti při zadávání veřejných zakázek.